KOMİSYON BAŞKANI VE ÜYELERİ ESENYURT BELEDİYESİ
İMAR KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
EREN KAYA ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
KENAN KULA ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
SİNEM KARADUMAN ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
HAKAN AYDEMİR ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
AYHAN M.TORCU ÜYE İYİ PARTİ
TARİFE KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
HARUN ORUÇ ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
HAMDULLAH ARVAS ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
KADİR ÇAKIR ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
MUHARREM DAŞ ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
VASFETTİN SİZER ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
TOGAY ÇOBAN ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
COŞKUN SAĞ ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
HAMDULLAH ARVAS ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
ENVER DEMİR ÜYE İYİ PARTİ
DİLEK ŞİMŞİR ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
HUKUK KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
YEŞİL A. TURGUT ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
KADİR ÇAKIR ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
SEVİM KÖSE ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
SADIK UYANIK ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
SEYHAN KAHRAMAN ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
DUYGU KOÇ ŞİMDİ ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
TARIK ERDEM ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
AYTAÇ ÖZER ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
MUHARREM DAŞ ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
HAKAN AYDEMİR ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
ULAŞIM VE TRAFİK KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
MUSTAFA YEL ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
HARUN ORUÇ ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
MUSTAFA ZENGİN ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
SEYHAN KAHRAMAN ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
RIZA GÜLTEKİN ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
TARIK ERDEM ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
SELAMİ AYDIN ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
MUSTAFA ZENGİN ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
VASFETTİN SİZER ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
RIZA GÜLTEKİN ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
EĞİTİM KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
MURAT AYDIN ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
KENAN KULA ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
FATİH TAŞDEMİR ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
HÜSEYİN GÖK ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
ENVER DEMİR ÜYE İYİ PARTİ
KADIN AİLE VE ÇOCUK KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
YEŞİL A. TURGUT ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
DUYGU KOÇ ŞİMDİ ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
FATMA SELMAN ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
EMİNE POLAT ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
DİLEK ŞİMŞİR ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
KÜLTÜR SANAT KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
AYTAÇ ÖZER ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
FETHİ ÖZGER ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
COŞKUN SAĞ ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
HÜSEYİN GÖK ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
AYHAN M.TORCU ÜYE İYİ PARTİ
ŞEHİR VE ESTETİK KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
SİNEM KARADUMAN ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
MUSTAFA YEL ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
MURAT AYDIN ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
OKAN ÇİFTÇİ ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
EMİNE POLAT ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
ENGELSİZ HAYAT KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
FETHİ ÖZGER ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
TAHSİN ERGENÇ ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
SİNEM KARADUMAN ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
HÜSEYİN ÇAM ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
HÜSEYİN GÖK ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
TEMEL HAKLAR KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
SELAMİ AYDIN ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
SEVİM KÖSE ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
FATİH TAŞDEMİR ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
OKAN ÇİFTÇİ ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
HÜSEYİN ÇAM ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
FATİH TAŞDEMİR ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
CEMALETTİN SOLMAZ ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
TAHSİN ERGENÇ ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
MUHARREM DAŞ ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
SADIK UYANIK ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU
ADSOYAD PARTİSİ
AYTAÇ ÖZER ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
MURAT AYDIN ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
KENAN KULA ÜYE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
SEYHAN KAHRAMAN ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ
VASFETTİN SİZER ÜYE CUMHURİYET HALK PARTİSİ