BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ
Av. OKTAY KILIÇ ÖZGEÇMİŞİ
01 Ocak 1980 tarihinde Erzurum'un Hınıs ilçesinde doğdu. İngilizceyi iyi, Almancayı giriş seviyesinde konuşabiliyor.
1998 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2011 yılında mezun oldu. Ortaöğrenimini Malatya Anadolu Lisesi ve Esenyurt Lisesi’nde tamamladı.
İşletim sistemleri, UYAP, MS Office, LibreOffice, hukuk otomasyon yazılımları, grafik tasarım programları, veritabanı yönetimi, dijital fotoğraf işleme ve web tabanlı yazılımlar konusunda deneyimlidir.
Bir hukuk bürosunun kurucusu olarak 01.03.2018 tarihinden bu yana avukatlık yapmaktadır. Öncesinde bir avukat ortaklığında ve bir iletişim hizmetleri şirketinde çalıştı. Ayrıca bir hukuk ofisinde ve bir eğitim kurumunda da avukat olarak görev aldı.
Evli ve iki çocuk babasıdır.
BAĞLI OLDUĞU MÜDÜRLÜKLER
BASIN VE YAYIN MÜDÜRLÜĞÜ
DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
HUKUK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
KÜTÜPHANE MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM HALİL ÇALIŞ ÖZGEÇMİŞİ
30.12.1972 Adıyaman Kâhta’da doğdu. İlk, orta, lise eğitimini Adıyaman’da tamamlamış olup ardından Van 100.Yıl Üniversitesi’nde Sağlık Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Anadolu Üniversitesi’nde İşletme Fakültesi, Atatürk Üniversitesi’nde Sağlık Kuruluşları Yönetimi Fakültesi, Gelişim Üniversitesi Sağlık Kuruluşu Yönetiminde Yüksek Lisans yaptıktan sonra uzun süre özel sektörde yöneticilik yaparak daha sonra 2009’dan bu yana kamu kuruluşunda çalışmaktadır. 2020 Ocak ayı itibarı ile Esenyurt Belediyesi’nde birçok alanda yöneticilik pozisyonunda çalışmaktadır. Evli ve ikiçocuk babasıdır.
BAĞLI OLDUĞU MÜDÜRLÜKLER
İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SIFIR ATIK MÜDÜRLÜĞÜ
SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET HIŞIR ÖZGEÇMİŞİ
1998’de Anadolu Tapu ve Kadastro Meslek Lisesi’nden, 2003 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü’nden, 2016’da İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden, 2019 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. SPK Gayrimenkul Değerleme Lisansına sahip olup Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nde kontrol mühendisliği ve şube müdürlüğü, gayrimenkul değerleme firmasında sorumlu değerleme uzmanlığı, tapu ve kadastro modernizasyonu “Gayrimenkul Değerleme” Fatih İlçesi Pilot Uygulaması ile İzmir Karabağlar Kentsel Dönüşüm Projesi yükleniciliği görevlerinde bulundu. 2010-2022 yılları arasında Esenyurt Lisanslı Harita Kadastro Mühendislik Bürosu sahibi olarak çalıştı. 2023 yılından itibaren Esenyurt ilçemizde imar ve gayrimenkul hukuku alanında serbest avukatlık hizmeti yürütmekteyken 10 Mayıs 2024 tarihinde Esenyurt Belediyesi Teknik Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin 2020-2024 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmıştır. Beşiktaş Kulübü’nün kongre üyesidir. Evli ve üç çocuk babasıdır.
BAĞLI OLDUĞU MÜDÜRLÜKLER
BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ
İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ
İNOVASYON VE TEKNOLOJİ MÜDÜRLÜĞÜ
PLAN VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ
YAPI KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ
MURAT DÜZGÜN ÖZGEÇMİŞİ
1988 Tokat doğumlu olup, Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü'nden 2011 yılında mezun olmuştur. Meslek hayatına 2012 yılında meslek sınavı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı'na bağlı vergi dairelerinde Gelir Uzmanı olarak başlayıp, 2015 yılında İstanbul Bakırköy Belediyesi’ne geçiş yaparak Muhasebe Yetkilisi olarak görev yapmıştır. 2022 yılında İstanbul Beylikdüzü Belediyesi'ne Mali Hizmetler Müdürü olarak atanmış olup, Beylikdüzü Belediyesi iştiraklerinden Kırlangıç Yaşam Alanları A.Ş. ve Beyaş Turizm Eğitim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini ifa etmiştir. 15.05.2024 tarihi itibariyle Esenyurt Belediyesi’ne Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcı olarak atanmıştır. İdari görevlerinin yanında Sayıştay Denetimi, Belediye Şirketleri, Stratejik Yönetim Süreçleri gibi konularda çeşitli dergilerde mesleki makaleleri yayınlanmıştır. Marmara Belediyeler Birliği başta olmak üzerebirçok kurum ve belediyede eğitimler vermiştir.
BAĞLI OLDUĞU MÜDÜRLÜKLER
EMLAK VE İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
GELİRLER MÜDÜRLÜĞÜ
İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ
MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
STRATEJİ GELİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ
YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
ORHAN AYYILDIZ ÖZGEÇMİŞİ
Van’ın Çaldıran ilçesi Kilimli Mahallesi’nde dünyaya gelen Orhan AYYILDIZ yükseköğrenimini Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesinde tamamladı. Van Başkale ve Muradiye ilçelerinde öğretmenlik görevlerinin ardında sırasıyla yöneticilik görevine Muradiye Öğretmenevi Müdürlüğü, Çaldıran YİBO Müdürlüğü, Çaldıran İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Çaldıran İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilliği görevlerinde bulundu. 2011 yılında İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Bölümü ve Strateji Geliştirme Biriminde görev alan Ayyıldız, Stratejik Planlama ve Enerji verimliliği Projesi İl Koordinatörlüğü görevleri dışında birçok projede aktif görev aldı. Daha sonra İstanbul Esenyurt İlçesinde Okul Müdürlüğü, Zeytinburnu İlçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevlerini yürüttü. 15 Aralık 2020 tarihinde kurumlar arası yer değiştirmeyle Esenyurt Belediyesi Yerel Hizmetler Müdürlüğü’ne sonrasında Esenyurt Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü görevine atandı. Halen Esenyurt Belediyesi’nde Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. 34 yıllık eğitim hayatının büyük bölümünü yöneticilikle geçirdi. Çok sayıda başarıya imza atarak bu anlamda ödül ve başarı belgesi aldı. Ayrıca birçok sivil toplum kuruluşunda da aktif olarak görev aldı. Evli ve üç çocuk babasıdır.
BAĞLI OLDUĞU MÜDÜRLÜKLER
DESTEK HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
KÜLTÜR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
OSMAN YALÇIN ÖZGEÇMİŞİ
1988 yılında Muş'un Malazgirt ilçesinde doğdu. İlköğretim eğitimini Alparslan İlköğretim Okulu'nda tamamladı ve ardından Malazgirt Alparslan Lisesi'nden mezun oldu. Yurtdışında Mimarlık eğitimi aldıktan sonra Türkiye'ye döndü. Eğitim hayatının ardından hızla iş dünyasına adım attı ve inşaat- taahhüt projeleri alanında Türkiye genelinde birçok başarılı projeye imza attı. Uzun süredir İstanbul ili Esenyurt ilçesinde ikamet etmekte olup ve bu süre zarfında şehrin gelişimine katkıda bulunacak pek çok projede yer aldı. Mimari bilgilerini ve uluslararası deneyimini yerel ihtiyaçlarla birleştirerek, çeşitli ölçeklerde projelerin başarılı bir şekilde tamamlanmasına katkı sağladı. Uzun yıllar birçok alanda başarı gösteren Osman YALÇIN, mesleki çalışmalarının yanı sıra sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak yer almıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.
BAĞLI OLDUĞU MÜDÜRLÜKLER
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ
RUHSAT VE DENETİM MÜDÜRLÜĞÜ
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ
UFUK ÖZDEMİR ÖZGEÇMİŞİ
1985 yılında Giresun’da doğdu. Lisans eğitimini 2007 yılında Gazi Üniversitesi türk dili ve edebiyatı bölümünde tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi, Ahmet Yesevi Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Teftişi alanlarında yüksek lisans yaptı. 2010-2021 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığında öğretmenlik ve idarecilik görevlerini yürüttü. Milli Eğitimdeki görevi süresince pek çok sosyal sorumluluk projesinde görev aldı. Eğitim-Öğretim hizmet kolunda faaliyet gösteren Eğitim-İş Sendikasında sırasıyla Esenyurt İlçe Sekreterliği, ilçe başkanlığı, şube mali sekreterliği ve şube başkanlığı görevlerini yürüttü. Eğitim İş ve Birleşik Kamu İş delegesi oldu. 2021 yılında kurumlar arası geçiş yaparak Esenyurt Belediyesi’nde göreve başladı. Sırasıyla İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Şefliği, 2022-2023 yıllarında belediye başkan yardımcılığı, sonrasında Destek Hizmetler Müdürlüğü görevlerini yürüttü. 2024 yılı Nisan ayında başkan yardımcılığına atanmış olup halen bu görevi yürütmektedir. Birçok STK’ya ve derneğe üyeliği bulunan ve buralarda aktif çalışmalar yürüten Özdemir, evli ve 2 kız çocuk babasıdır.
BAĞLI OLDUĞU MÜDÜRLÜKLER
AFET İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
KREŞ MÜDÜRLÜĞÜ
YEREL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ